راهنمای خرید

خرید مبل یکی از دغدغه های بانوان است برای خرید مبل مخصوصا به صورت اینترنتی می بایست راهنمای خرید مبل را حتما مطالعه نمایید تا خریدی بسیار مناسب و مطلوب داشته باشید.

كلاف مبل چيست؟

کلاف مبل به زبان ساده چارچوب اصلی (اسکلت) مبل است. کلاف مبل های راحتی از جنس چوب سفید و چوب روسی است البته مبل فروش ها اعلام می کنند که کلاف چوب راش است. چوب راش چوب گرانی است و درنما برای مبل های راحتی استفاده می شود. اگر در مناطقی زندگی می کنید که موریانه زندگی می کند کلاف مبلتان را روس سفارش دهید.چوب راش در مبل های کلاسیک و استیل استفاده می شود.

فوم سرد يا اسفنج

در هنگام خرید مبل با دو واژه فوم سرد و اسفنج بر می خورید اگر به زبان خیلی ساده بخواهیم بگوییم فوم سرد طول عمر بیشتری دارد و قابلیت ارتجاع سریعی دارد یعنی بعد از از اینکه از روی مبل بلند می شوید بسیار سریع به شکل قبل باز می گردد دوام نکته بسیار مهمی است ولی راحتی و نرمی کار نیز بسیار مهم است مبل های راحتی که بسیاری از مشتریان از آنها استفاده می کنند و گاهی اوقات از سه نفره و دونفره آن نیز برای استراحت مناسب است باید از اسفنج استفاده کرد تا راحتی بیشتری را احساس کنید اما مبلمان های استیل و کلاسیک که کمتر مورد استفاده قرار می گیرند از فوم های سرد بهره می برند. البته یه نکته مهم نیز وجود دارد که اسفنج ها نیز متغییر هستند و هر چه وزنشان بیشتر باشد کیفیت بهتری نیز دارند مانند اسفنج ۲۰ کیلیویی- اسفنج سی کیلویی-اسفنج HR- اسفنج ویژه.

انتخاب پارچه و رؤيت كاليته

شاید بتوان گفت ۸۰ درصد پارچه های مبل مکس - مازراتی- پورشه و جگوار است اگر با این پارچه ها آشنایی دارید به راحتی می توانید سفارش دهید در غیر اینصورت می توانید به شرکت مراجعه کنید و کالیته پارچه ها را با قیمت رویت کنید. برخی از مشتریان نیز علاقه دارند مبل را با پارچه های خودشان تحویل گیرند سفارش خود را ثبت کنید در قسمت توضیحات اعلام کنید قیمت پارچه از مبل کم و پارچه شما جایگذین می شود.

امكان رؤيت حضوري

گروه مبلمان كلاسيك امكاني فراهم نموده تا مشتري بتواند شاهد فرايند توليد كار در كارخانه باشد.

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp